Sknerus.pl oszustwo na wiele milionów

społeczeństwo

Z ostatniej Chwili:

Adam J. i Krzysztof Z. mieli oszukać kilkadziesiąt tysięcy osób na ponad 16 mln zł. Podczas zatrzymania policjantom udało się zabezpieczyć sztabki złota oraz 2 mln euro i 3,5 mln zł w gotówce.


W Internecie było i jest wiele opinii o stronie internetowej, znajdującej się pod adresem “sknerus.pl”.
Na ogół to opinie negatywne.

Zarejestrowałem się na stronie. Kupiłem pierwsze bidy, i zacząłem udział w tym przedsięwzięciu.
Nie można nazwać tego LICYTACJĄ. Zasady albo raczej brak zasad nie są zgodne z ogólnie przyjętymi ZASADAMI LICYTACJI W ŚWIECIE BIZNESU.

MWSnap065

Aukcje w których brałem udział:

MWSnap062

Historia konta:

MWSnap063

MWSnap064

Historia konta wydatki:

MWSnap066

Niżej przykład uczestnika, który nakręcony płaci więcej za przedmiot niż zapłaciłby w sklepie.

MWSnap070

Podsumowanie: koszt bidów 544,32 + koszt zakupu 12,07 + VAT (od kosztu zakupu) +koszt transportu 50,00 = 606,39 (nie znam wysokości VAT a trzeba go dodać)

Allegro około 380 złotych.


Teraz kilka zrzutów dla różnych uczestników. Proszę zwrócić uwagę na koszt przedmiotu a cenę końcową. Uczestnicy wchodzili do gry wyczuwając zbliżający się koniec uczestnictwa i ustawiali automat według zadanych przez siebie parametrów. W efekcie czego kupili przedmiot po cenie okazyjnej.

MWSnap067

MWSnap068

MWSnap069

MWSnap071

MWSnap072

MWSnap073

MWSnap074

PODSUMOWANIE

Ja straciłem 1680 złotych. Nigdy nie miałem szczęścia, a tutaj jest ono niezbędne (WTEDY TAK MYŚLAŁEM). W Internecie można wiele przeczytać o tym jak to uczestniczą skrypty w tym przedsięwzięciu zamiast ludzi. Skrypty, które nie pozwalają na emocjonującą ale sprawiedliwą zasadę wynikającą z regulaminów takich i innych stron internetowych.

Ocena legalności z prawem, ocena fiskalizacji a co za tym idzie podatków. Ocena jawności właścicieli, która jest nie jasna z punktu widzenia polskich ustaw, które muszą przestrzegać polscy podatnicy pod groźbą ścigania przez urzędy. To wszystko nie należy do zwykłego człowieka, który szuka okazji na lepsze i dostatniejsze życie, ale właśnie ON powinien i musi być chroniony przed nieuczciwością regulaminów takich stron. Kto ma go chronić ? Nie wiem, może policja internetowa, może inna instytucja a może po prostu zamknąć się w czterech ścianach i nie wyścibiać nosa za drzwi, żeby go nie przytrzasnąć.

admin