Sklepy w Internecie

Refunder

Aby zyskać zwrot za zakupy musisz tylko zarejestrować się i robić zakupy. Założenie konta jest darmowe a poza tym dostajesz zwroty pieniędzy przy każdych zakupach. Swoje zwroty zbierasz w Refunder i w każdym momencie możesz na swoim koncie zobaczyć ich status. Zebrane pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe, jak tylko zbierzesz co najmniej 45 zł.


Miło nam gościć w sklepie Samsung! Tutaj kupisz oryginalne produkty za pośrednictwem naszego zaufanego operatora I-Terra sp. z o. o. Zapewniamy sprawną i bezpieczną obsługę oraz pełną dostępność naszych oryginalnych produktów.
Jeśli zdecydujesz się na zakup online, nasz operator dostarczy za darmo wymarzony produkt prosto pod Twoje drzwi. Jeśli wolisz odbiór osobisty w jednym ze sklepów Samsung, nie ma problemu, będzie na Ciebie czekał we wskazanej lokalizacji.


Decathlon jest międzynarodową siecią wielkopowierzchniowych francuskich sklepów branżowych oferujących odzież, artykuły, akcesoria, suplementy, wyposażenie i sprzęt sportowy dla 86 dyscyplin sportu.

By odpowiadać na potrzeby miłośników sportu, Decathlon oferuje w swoich sklepach produkty, które są projektowane, rozwijane i testowane przez ekspertów-pasjonatów. Prawie każdy sport sygnowany jest tzw. Marką-Pasją (m.in. Artengo, Domyos, Fouganza, Kalenji, Nabaiji, Quechua, Tribord, Wed’ze). Dzięki kontroli nad całym procesem od projektu, przez produkcję i logistykę możemy oferować pasjonatom sportu produkty najwyższej jakości z innowacyjnymi rozwiązaniami, a przy tym w przystępnych cenach.