Sklepy w Internecie

Nie uważam, że Wschód powinien po prostu imitować Zachód, bo są sprawy, które nie zasługują na naśladownictwo. Jakie? Przykładowo stan bezpieczeństwa na przedmieściach Paryża” – przyznała w rozmowie z Deutsche Welle Věra Jourová, wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej. W rozmowie Czeszka odpowiada również na pytania o wniosek premiera Mateusza Morawieckiego do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności z konstytucją trzech przepisów Traktatu o Unii Europejskiej.

czytaj całość

Refunder

Aby zyskać zwrot za zakupy musisz tylko zarejestrować się i robić zakupy. Założenie konta jest darmowe a poza tym dostajesz zwroty pieniędzy przy każdych zakupach. Swoje zwroty zbierasz w Refunder i w każdym momencie możesz na swoim koncie zobaczyć ich status. Zebrane pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe, jak tylko zbierzesz co najmniej 45 zł.


Decathlon jest międzynarodową siecią wielkopowierzchniowych francuskich sklepów branżowych oferujących odzież, artykuły, akcesoria, suplementy, wyposażenie i sprzęt sportowy dla 86 dyscyplin sportu.

By odpowiadać na potrzeby miłośników sportu, Decathlon oferuje w swoich sklepach produkty, które są projektowane, rozwijane i testowane przez ekspertów-pasjonatów. Prawie każdy sport sygnowany jest tzw. Marką-Pasją (m.in. Artengo, Domyos, Fouganza, Kalenji, Nabaiji, Quechua, Tribord, Wed’ze). Dzięki kontroli nad całym procesem od projektu, przez produkcję i logistykę możemy oferować pasjonatom sportu produkty najwyższej jakości z innowacyjnymi rozwiązaniami, a przy tym w przystępnych cenach.