Nju MobileNju mobile to sieć, której zaufało już ponad milion klientów.

Nju mobile działa na polskim rynku od kwietnia 2013 r. i od samego początku stawia na prostą i przejrzystą ofertę bez zobowiązań – umowa jest zawsze zawierana na czas nieokreślony, można zakończyć ją w dowolnym momencie.

Wysoką jakość usług oraz dostęp do internetu LTE gwarantują nadajniki Orange, z których korzysta nju. W ich zasięgu 4G jest ponad 99% populacji Polski.

W nju mobile dostępne są: oferta na abonament, na kartę oraz z oferta internetu mobilnego. W każdej z ofert podstawą są usługi bez limitu.

Każda z dostępnych usług ma określoną cenę za korzystanie bez limitu z rozmów, SMS-ów, MMS-ów czy internetu, natomiast w przypadku niekorzystania z usług w danym okresie, klient nie ponosi żadnych opłat.

Sieć nju mobile docenia stałych klientów. W ramach bezpłatnej usługi “Im dłużej, tym lepiej” w każdej z ofert nju wraz ze stażem w sieci rośnie pakiet gigabajtów do wykorzystania w Polsce.

W nju mobile na abonament można też korzystać z oferty w parze, dokupując do posiadanej oferty dodatkowy numer za 9 zł. Klienci nju mobile są zadowoleni z oferty, 96% z nich przyznaje, że poleca nju bliskim i znajomym.